HAKKIMIZDA


 

1989 yılında temel aydınlatma gereçlerinin imalatı ile başlayan kurumsal faaliyet, zaman içerisinde globalleşen bir markaya dönüştü. “20. yüzyılın klasik ışık kaynaklarını verimli birer aydınlatma aygıtına dönüştürme çabamız; çevrilerek 21. yüzyılda LED ışık kaynaklarının çok daha uzun ömürlü, verimli ve otomasyona yönelik kabiliyetlerinin klasik formlar dışında şekillendirilmesi işlevine dönüştü. Bu başarıyı, etik değerlere ve çevreye saygılı, ekip ruhu ile gerçekleştirmektedir. Eğitimli personeli ve yaptığı ileri teknoloji makina parkuru yatırımı ile üretimini gerçekleştirmektedir. Atıl Aydınlatma dünya standartlarında ki üretim kalitesi sayesinde Orta Doğu, BAE, İran, Azerbaycan ve Balkan ülkelerine ihracat gerçekleştirmektedir. 

 

YENİ DÜNYA TEKNOLOJİSİ

 Aydınlatma dünyasının geleceğinin LED’e doğru ilerlediğini gören Atıl Aydınlatma , her zamanki yenilikçi yaklaşımı ile 2006 yılından itibaren aydınlatma aygıtlarında LED kullanımı için LED AYDINLATMA çalışmalarına başladı. 2009’dan bu yana LED’li ışık kaynağına sahip standart ürünleri kataloğuna dahil ederek satışa sunan Firmamız, geçen bu yıllar içinde LED teknolojisini etkin kullanabilmek için gereken  Ar-Ge çalışmalarını yapmış ve büyük tecrübe kazanmıştır.   


ÇALIŞMA ALANI VE ÜRÜN GRUPLARIMIZ  

Çalışma alanlarımız projelere yönelik olarak İç mekan ve Dış mekanda ; Oteller, Avm Merkezleri, Ofis, Hastane, Mağaza Gruplarına hitap etmektedir. Projelerimizde genel olarak kullanılan ürün grupları  Downlight, Sıva Üstü ve Sıva Altı Spot, Ray Spot Linear Profil Aydınlatma grupları…    

 

 

 

 © 2016 Copyright. EHEM Lightining